Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Na letošnji proslavi ob občinskem prazniku občine Nazarje so člani PD Nazarje za uspešno delo prejeli kar dve priznanji županje.

Prvo priznanje županje je prejel gradbeni odbor PD Nazarje za izgradnjo in napeljavo vodovoda na Dom planincev na Farbanci. Za napeljavo vodovoda je bilo treba opraviti preko 1100 udarniških ur in 70 ur strojnega dela.  Povezava na: oskrba Farbance z vodo

Družina Jelšnik je prejela priznanje za zmago na državnem prvenstvu v planinski orientaciji (SPOT) v kategoriji družin. Tekmujejo že vrsto let, letos so izkušje nadgradili z naslovom državnih prvakov.  Tekmoval so pod imenom “Milka z Jelšniki” – kdo je pozobal lešnike, niso hoteli izdati. Povezava na: zmaga na državnem SPOT

Obema ekipama vsi člani PD Nazarje iskreno čestitamo za uspeh in za priznanje!

Brez komentarjev.