Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Na letošnji proslavi ob občinskem prazniku občine Nazarje so člani PD Nazarje za uspešno delo prejeli kar dve priznanji županje.

Prvo priznanje županje je prejel gradbeni odbor PD Nazarje za izgradnjo in napeljavo vodovoda na Dom planincev na Farbanci. Za napeljavo vodovoda je bilo treba opraviti preko 1100 udarniških ur in 70 ur strojnega dela.  Povezava na: oskrba Farbance z vodo

Družina Jelšnik je prejela priznanje za zmago na državnem prvenstvu v planinski orientaciji (SPOT) v kategoriji družin. Tekmujejo že vrsto let, letos so izkušje nadgradili z naslovom državnih prvakov.  Tekmoval so pod imenom “Milka z Jelšniki” – kdo je pozobal lešnike, niso hoteli izdati. Povezava na: zmaga na državnem SPOT

Obema ekipama vsi člani PD Nazarje iskreno čestitamo za uspeh in za priznanje!

Brez komentarjev.