Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Tudi letošnje leto smo se že četrtič zapored udeležili srečanja planincev,
ki ga organizira TA Balkanika.

Letos smo obiskali slikovite obronke Slovenskih goric. Po dobrodošlici in ponovnem srečanju s starimi prijatelji smo se podali na bližnji Staveniški vrh, kjer smo si ogledali star mlin na veter in se okrepčali z dobro malico. Po malici smo se najprej povzpeli na Janžev vrh (297 m). Pot  nas je vodila skozi vinograde naprej, do Kapelskega vrha (312 m), ki ponuja zelo lep razgled na Pomurje. Pohod smo po krajši degustaciji vina vinarja Kupljen končali v hotelu Radin v Radencih.

Srečanje smo, kot je že v navadi, zaključili z večerjo ob zvokih domače glasbe, se poveselili in zaplesali. Organizatorji so nam predstavili tudi programe za naslednje leto, mi pa smo si z veseljem pogledali nekaj slik z letošnjih potovanj. V prijetni družbi smo preživeli lep jesenski dan.

Brez komentarjev.