Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Tudi letošnje leto smo se že četrtič zapored udeležili srečanja planincev,
ki ga organizira TA Balkanika.

Letos smo obiskali slikovite obronke Slovenskih goric. Po dobrodošlici in ponovnem srečanju s starimi prijatelji smo se podali na bližnji Staveniški vrh, kjer smo si ogledali star mlin na veter in se okrepčali z dobro malico. Po malici smo se najprej povzpeli na Janžev vrh (297 m). Pot  nas je vodila skozi vinograde naprej, do Kapelskega vrha (312 m), ki ponuja zelo lep razgled na Pomurje. Pohod smo po krajši degustaciji vina vinarja Kupljen končali v hotelu Radin v Radencih.

Srečanje smo, kot je že v navadi, zaključili z večerjo ob zvokih domače glasbe, se poveselili in zaplesali. Organizatorji so nam predstavili tudi programe za naslednje leto, mi pa smo si z veseljem pogledali nekaj slik z letošnjih potovanj. V prijetni družbi smo preživeli lep jesenski dan.

Brez komentarjev.