Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

V soboto, 15.10.2011, smo se udeležili srečanja planincev – udeležencev potovanj, ki jih je v letošnjem letu organizirala turistična agencija Balkanika iz Maribora. Zbrali smo se v Celestrini v osrednjih Slovenskih goricah.

Po dobrodošlici in ponovnem srečanju z tistimi, ki so se nam pridružili na našem potovanju po Črni gori smo se podali na bljižni Hum. V zg. Koreni smo se dobro podkrepili za nadaljnjo pot proti Zavrhu, kjer smo si ogledali muzej Rudolfa Maistra in se povzpeli na 17 m visok Maistrov stolp, ki ponuja razgled na velik del severovzhodne Slovenije.

Ker smo hodili po deželi vina in trte mimo vinskih hramov pač ne gre brez degustacij vina. Mi smo se ustavili na posestvu Šuman, ki je znano po ekološki pridelavi vina. Zaključna prireditev je bila v Volčini, kjer je bila predstavitev programa za leto 2012 in veselo druženje ob dobri hrani in glasbi.

Brez komentarjev.