Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V soboto, 15.10.2011, smo se udeležili srečanja planincev – udeležencev potovanj, ki jih je v letošnjem letu organizirala turistična agencija Balkanika iz Maribora. Zbrali smo se v Celestrini v osrednjih Slovenskih goricah.

Po dobrodošlici in ponovnem srečanju z tistimi, ki so se nam pridružili na našem potovanju po Črni gori smo se podali na bljižni Hum. V zg. Koreni smo se dobro podkrepili za nadaljnjo pot proti Zavrhu, kjer smo si ogledali muzej Rudolfa Maistra in se povzpeli na 17 m visok Maistrov stolp, ki ponuja razgled na velik del severovzhodne Slovenije.

Ker smo hodili po deželi vina in trte mimo vinskih hramov pač ne gre brez degustacij vina. Mi smo se ustavili na posestvu Šuman, ki je znano po ekološki pridelavi vina. Zaključna prireditev je bila v Volčini, kjer je bila predstavitev programa za leto 2012 in veselo druženje ob dobri hrani in glasbi.

Brez komentarjev.