Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

V ponedeljek, 28. oktobra 2011, se nas je zbralo 24 osnovnošolcev in srednješolcev, da bi v lepem sončnem vremenu osvojili vrh Lepenatke. Naš izlet se je pričel na vrhu Črnivca, ki je bil izhodišče za Kašno planino.


Na Kašni planini je sledila malica. Nato smo pot nadaljevali proti Lepenatki, za kar smo potrebovali 2 uri hoda. Na vrhu smo si še malo počili na toplem soncu in nato sestopili v dolino, kjer nas je čakal avtobus.

Na izletu smo se imeli zelo lepo in bili smo veseli, da smo še tako lep dan in ga tako prijetno izkoristili.

Brez komentarjev.