Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V ponedeljek, 28. oktobra 2011, se nas je zbralo 24 osnovnošolcev in srednješolcev, da bi v lepem sončnem vremenu osvojili vrh Lepenatke. Naš izlet se je pričel na vrhu Črnivca, ki je bil izhodišče za Kašno planino.


Na Kašni planini je sledila malica. Nato smo pot nadaljevali proti Lepenatki, za kar smo potrebovali 2 uri hoda. Na vrhu smo si še malo počili na toplem soncu in nato sestopili v dolino, kjer nas je čakal avtobus.

Na izletu smo se imeli zelo lepo in bili smo veseli, da smo še tako lep dan in ga tako prijetno izkoristili.

Brez komentarjev.