Plan izletov 2019

- Tičarca – Zelnarca
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Vabljeni na tekmo ZOP, na kateri za člane našega planinskega društva ni štartnine! Tekmovanje bo potekalo v soboto, 27.12.2014, s štartom in ciljem na Farbanci.

Datum tekmovanja: sobota, 27.12.2014
Okvirna časovnica: 8.45 – 9.20 prijave na tekmovanje
9.20 – 9.30 predstavitev proge
9.30 START
13.00 prihod prvih udeležencev v cilj
14.30 zaključek limite
14.40 zaključek tekmovanja
Limita: 5 UR!!

Dolžina proge: do 20 km trek ter do 10 km Dog trek (ob zadostnem številu prijav tudi trek)
Kategorije: Trek in Dog trek
Karta: DTK 1:25000
Štart in cilj: planinska koča Dom na Farbanci

Prijavnina: predprijavljeni 5 € na osebo, prijava na dan tekmovanja 7 € na osebo (za predprijavo velja poslan mail z imenom in priimkom ter kategorijo (imenom vašega štirinožca) na naslov spehmatej@yahoo.com do 26.12.2014 do 14. ure) ob prijavi vsak udeleženec prejme karto, kartonček za perforiranje, topel obrok.
Za člane našega planinskega društva ni štartnine!

Simbolične nagrade za najhitrejšega moškega in najhitrejšo žensko v kategoriji. V primeru manjše udeležbe je kategorija enotna.

Simbolične nagrade za najhitrejšega moškega in najhitrejšo žensko v Dog trek kategoriji. V primeru manjše udeležbe je kategorija enotna.

Proga je časovno omejena. V primeru od limite do 10 minutne zamude prek časovne omejitve, se briše polovico točk, prek 10 minutne zamude se mu brišejo vse točke (primer: Limita 5 ur, tekmovalec ima čas 5 h 1 min ali do 5 h 1 0min se mu zbriše polovica pobranih točk, če ima taisti tekmovalec čas 5 h 10 min 1 sek se mu brišejo vse točke).
Točkovanje: prvo se štejejo pobrane točke potem pa še čas proge.

Vsak udeleženec tekmuje na lastno odgovornost in ob prijavi podpiše izjavo.

Obvezna oprema: kompas, primerna oblačila in obutev, mobilni telefon, prva pomoč, astro folija, čelna svetilka.
Dodatna oprema za kategorijo Dog trek: vlečno oprsnica za vsakega psa, raztegljiv povodec, vsaj 1 l vode za vsakega psa, vrečke za pobiranje pasjih iztrebkov.

Več info na 041 772 132 – Matej