Leto je na okoli in zopet so pred nami orientacijska tekmovanja v okviru lige Smrekovec. Uvodna tekma je bila v soboto, 29.10.2011, organiziralo pa jo je PD Šoštanj v okolici Raven pri Šoštanju.

Na tekmovanje se je prijavilo 30 ekip. Našo društvo je zastopalo 6 ekip v kategoriji A, B, C, E in G. Za začetek smo bili zelo uspešni, saj smo v kategoriji E in G zasedli prvo mesto, v kategoriji C drugo mesto, ekipi B tretje in osmo mesto. Najmlajši v A kategoriji so bili šesti in glede na to, da je to šele njihov drugi nastop, so bili odlični.

Zaključno tekmovanje vseh območnih lig SPOT za sezono 2011-2012 organizira naša območna liga Smrekovec in zato se velja še posebej potruditi, da bomo imeli čim več naših ekip na zaključnem tekmovanju. Vse ljubitelje tovrstne rekreacije vabimo, da se nam pridružijo pri naslednjih tekmovanjih.