Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Leto je na okoli in zopet so pred nami orientacijska tekmovanja v okviru lige Smrekovec. Uvodna tekma je bila v soboto, 29.10.2011, organiziralo pa jo je PD Šoštanj v okolici Raven pri Šoštanju.


Na tekmovanje se je prijavilo 30 ekip. Našo društvo je zastopalo 6 ekip v kategoriji A, B, C, E in G. Za začetek smo bili zelo uspešni, saj smo v kategoriji E in G zasedli prvo mesto, v kategoriji C drugo mesto, ekipi B tretje in osmo mesto. Najmlajši v A kategoriji so bili šesti in glede na to, da je to šele njihov drugi nastop, so bili odlični.

Zaključno tekmovanje vseh območnih lig SPOT za sezono 2011-2012 organizira naša območna liga Smrekovec in zato se velja še posebej potruditi, da bomo imeli čim več naših ekip na zaključnem tekmovanju. Vse ljubitelje tovrstne rekreacije vabimo, da se nam pridružijo pri naslednjih tekmovanjih.

Brez komentarjev.