Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Vabimo na planinski večer – predstavitev letošnjega planinskega potovanja v tujino. Odpravili se bomo odkrivat lepote dežele orlov – Albanije. Naše potepanje bo trajalo 9 dni. Odpotovali bomo v petek, 4. julija, v organizaciji TA Balkanika.

Albanija je kljub dolgoletni izoliranosti že dobila svoje mesto na turistični mapi sveta ter postaja vse bolj zaželena turistična destinacija. Neokrnjena narava, prikupne, skrite vasice, številni kulturno-zgodovinski spomeniki, zanimivi kontrasti tradicionalnega in modernega, vidni na vsakem koraku ter dejstvo, da je za mnoge še vedno popolna neznanka, so glavni turistični aduti te male, pretežno gorate države.

Več boste izvedeli na predstavitvi, ki bo v četrtek, 26. februarja 2015, z začetkom ob 18. uri v prostorih gostišča grad Vrbovec v Nazarjah.

Vabljeni.

Brez komentarjev.