Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Vabimo na planinski večer – predstavitev letošnjega planinskega potovanja v tujino. Odpravili se bomo odkrivat lepote dežele orlov – Albanije. Naše potepanje bo trajalo 9 dni. Odpotovali bomo v petek, 4. julija, v organizaciji TA Balkanika.

Albanija je kljub dolgoletni izoliranosti že dobila svoje mesto na turistični mapi sveta ter postaja vse bolj zaželena turistična destinacija. Neokrnjena narava, prikupne, skrite vasice, številni kulturno-zgodovinski spomeniki, zanimivi kontrasti tradicionalnega in modernega, vidni na vsakem koraku ter dejstvo, da je za mnoge še vedno popolna neznanka, so glavni turistični aduti te male, pretežno gorate države.

Več boste izvedeli na predstavitvi, ki bo v četrtek, 26. februarja 2015, z začetkom ob 18. uri v prostorih gostišča grad Vrbovec v Nazarjah.

Vabljeni.

Brez komentarjev.