Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Letos smo se planinci podali na smučanje na tromejo, v znani smučarski center Višarje. V soboto, 31. januarja, se nas je 45 smučarjev zbralo ob 5.30 uri pred planinsko sobo, od koder smo z avtobusom, polni pričakovanj, krenili proti Italiji.


Najprej seveda obvezni postanek za kavo na OMVjevem postajališču pri Radovljici, nato prek Jesenic in Kranjske Gore do Trbiža. Tam nas je pričakala zimska pravljica z sončnim vremenom in sicer dobro urejenimi progami, a s sveže teptanim snegom, ki nam je predvsem v popoldanskih urah, zaradi snežnih kopic, oteževal smučanje.

Po celodnevni smuki smo, vsi zdravi in prijetno utrujeni, v poznem popoldnevu zapustili smučišče in se odpeljali proti domu. Na Vranskem smo se še ustavili na večerji v gostišču Grof in ob 21.30 uri prispeli v Nazarje.

Brez komentarjev.