Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Letos smo se planinci podali na smučanje na tromejo, v znani smučarski center Višarje. V soboto, 31. januarja, se nas je 45 smučarjev zbralo ob 5.30 uri pred planinsko sobo, od koder smo z avtobusom, polni pričakovanj, krenili proti Italiji.


Najprej seveda obvezni postanek za kavo na OMVjevem postajališču pri Radovljici, nato prek Jesenic in Kranjske Gore do Trbiža. Tam nas je pričakala zimska pravljica z sončnim vremenom in sicer dobro urejenimi progami, a s sveže teptanim snegom, ki nam je predvsem v popoldanskih urah, zaradi snežnih kopic, oteževal smučanje.

Po celodnevni smuki smo, vsi zdravi in prijetno utrujeni, v poznem popoldnevu zapustili smučišče in se odpeljali proti domu. Na Vranskem smo se še ustavili na večerji v gostišču Grof in ob 21.30 uri prispeli v Nazarje.

Brez komentarjev.