Plan izletov 2019

- Tičarca – Zelnarca
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Planinsko društvo Nazarje, zanj Dušan Bastl – gospodar, razpisuje proste termine za dežursvo ob vikendih in praznikih na Domu planincev na Farbanci do konca leta 2015 in naprej.

POGOJI RAZPISA:

na razpis se lahko prijavi vsak polnoletni član PD Nazarje, tako da o tem na dogovorjen način  obvesti gospodarja društva več o tem tukaj.
• nosilec dežurstva ima lahko neomejeno število pomočnikov, še bolje pomočnic, vendar ne toliko, da bi ga pri opravljanju nalog in dolžnosti dežurnega preveč motili.
gospodar lahko prijavo tudi zavrne, saj velja princip prijave: “kdor prej pride, prej melje”.
ostali pogoji razpisa (npr. prosti termini, trajanje dežurstva,…) so objavljeni na spletni strani Farbance, torej tukaj.

Dušan v akciji

PREDNOSTI DEŽURSTVA:

tisti dan boste glavni na Farbanci. Brez vas se takrat tam gori ne bo moglo zgoditi nič omembe vrednega.
vedeli boste za vse, ki bodo tisti dan prisopihali na Farbanco.
ker boste poskrbeli za dovolj dovolj hladne pijače, vam bo hvaležno veliko prijateljev, sorodnikov in znancev ter drugih planincev.
tisti dan vam ne bo treba v gore, ne kosit trave in ne gledat televizije.
priljubili se boste Dušanu, kar bo velika prednost, ko se boste ponovno potegovali za dežurstvo.
zadnji vikend v maju vas bo Dušan povabil na srečanje dežurnih na Farbanci - to je privilegij samo za dežurne.
med odmori boste morda lahko tudi počivali.

SLABOSTI DEŽURSTVA:

nič takega, kar bi bilo na tem mestu omembe vredno.

SKRATKA – ODLOČITE SE IN POKLIČITE DUŠANA - ZDAJ!

Dušan Bastl, GSM: 041 667 108041 667 108 , e_pošta: bastl.dusan@gmail.com.

Ne bo vam treba v gore

Da ste dežurni, bodo čivkale tudi planinske kavke

Tudi počitek je delo dežurnega

Na poti boste imeli depandanso