Fotografi, pozor! Zaključuje se fotografski natečaj PD NAZARJE V LETU 2015.

Vsi, ki ste na naših akcijah s fotoaparati beležili zanimive motive v naravi, zlasti v gorah, ste vabljeni, da izberete pet svojih najboljših ali najljubših, jih naslovite in pošljete na spodaj navedeni naslov.

S tem se boste pridružili vse številčnejši skupini, ki od leta 2013 sodeluje na razstavi planinskih fotografij v muzeju Vrbovec. Razstavo vedno otvorimo 11. decembra, na MEDNARODNI DAN GORA.

Vsebina fotografij lahko obravnava katero koli organizirano akcijo PD Nazarje v letu 2015 (od 1. januarja do 22. novembra) v skladu z namenom natečaja. Fotografije morajo biti posnete na društveni akciji in razvidna mora biti vsebina oziroma tematika akcije.

Avtor naj pošlje fotografije in podatke na spletni naslov pd.nazarje@gmail.com. Naslov (zadeva) sporočila naj bo »Foto natečaj_Priimek_Ime_avtorja«.

Fotografije bomo sprejemali v obdobju od 16. novembra do vključno 22. novembra 2015. Fotografije, prejete izven tega obdobja bodo zavrnjene.

Podrobnosti si oglejte v razpisu decembra 2014.