Plan izletov 2019

- Tičarca – Zelnarca
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Vabimo vas  na otvoritev tradicionalne razstave planinskih fotografij članov PD Nazarje z naslovom PD NAZARJE V LETU 2015.

Otvoritev razstave bo v petek, 11. decembra 2015 v Muzeju Vrbovec (Nazarje) z začetkom ob 18.05.

Z razstavo vsako leto obeležimo Mednarodni dan gora, 11. december. Razstava je pripravljena na osnovi internega natečaja.

Na prireditvi se bomo pridružili projektu Alpske konvencije BRATI GORE, s katero bodo udeleženci širom po Evropi obeležili letošnji Mednarodni dan gora.

Marija Sodja Kladnik bo v gorenjskem narečju brala iz knjige Bohinjske pravljice (Naš voča so včas zapodval – Bohinjske pravljojce), ki jih je po pripovedovanju svojega očeta zapisala etnologinja Marija Cvetek.

Prireditev organiziramo v sodelovanju z Muzejem Vrbovec.

V spodnji galeriji si lahko ogledate izbrane oziroma razstavljene fotografije z lanskega natečaja, posebej še fotografije z bronastim, srebrnim in zlatim priznanjem.