Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Planinsko društvo Dramlje organizira pohod v spomin pohoda legendarne XIV. divizije na Štajersko. Tokrat bomo prehodili 8.4 kilometrski del poti XIV. divizije do vasi Sojek. Dolžina celotnega pohoda pa bo 21 km. Pot nas bo vodila od OŠ Dramlje mimo rojstne hiše Miloša Zidanška v Straži na Gori, čez Zgornje in Stare Slemene – Kumšek do Žičke kartuzije, mimo skrivnostne vasice Špitalič ter preko Grušc in Vodul na Uršulo, kjer bo podelitev značk in priznanj.

Zbrali se bomo v soboto, 11. februarja 2012, ob 6.30 uri na parkirišču pred trgovino Tuš v Nazarjah.

Pot je lahka in primerna za vse udeležence in traja 5 do 6 ur. S seboj vzemite malico, pijačo, primerno obutev in oblačila, ter pohodne palice.

Cena izleta je 10 € za odrasle in 5 € za otroke. V ceno je vključen prevoz, ter 2 € za startnino (kartonček pohoda, karta poti in čaj na poti).

Prijave sprejema Vera Slokan 051 417 740 do četrtka 9.2.2012 oziroma do zasedenosti avtobusa.