Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2017

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
  FEBRUAR
- Slavnik
  MAREC
- Janževski vrh (Pohorje)
  APRIL
- Potoška gora
  MAJ
- Elba - Italija
- Goli vrh
  JUNIJ
- Izlet za vse generacije
- Jezerski Stog
  JULIJ
- Visoka Ponca
  AVGUST
- Krn (2 dni)
- Srbija
  SEPTEMBER
- Grintavec
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Virnikov Grintavec
  DECEMBER
- Dobrovlje

Bilten društva

Tudi letos smo se smučarji podali na avstrijski del Koroške, v Gerlitzen-Osojščica. Dobili smo se ob 5.30 pred Tušem, od koder smo se odpeljali, z obveznim postankom za kavo na Hrušici, proti Gerlitznu.


Na smučišču nas je pričakalo sončno, vendar hladno vreme, ki je vztrajalo skozi ves dan. Dan je kar prehitro minil in že je prišel čas za povratek. Kot lani, smo tudi letos imeli postanek v gostišču Ravbar v Domžalah na okusni večerji. Prijetno utrujene nas je Rajko pripeljal nazaj v Nazarje okrog desete ure zvečer.

Brez komentarjev.