Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  DECEMBER
- Kašna planina

Publikacije društva

V petek, 4. marca 2016 smo izvedli 17. redni občni zbor društva, ki je bil tudi volilno programski. Bistvenih sprememb volitve niso prinesle, le Dušana, dolgoletnega gospodarja našega Doma planincev na Farbanci, je zamenjal Bojan.

Novo-staro vodstvo si je zadalo smel program za rast in zlasti razvoj društva v prihodnjih letih. Na vseh članih je, da se po svojih močeh udeležujemo akcij, zlasti planinskih izletov, ki so osnovna in glavna oblika delovanja planinskih društev.

Na zboru je predsednik mladim planincem podelil priznanja za njihovo udeležbo na izletih. Podelil je tudi priznanje za tradicionalne vzpone na Tolsti vrh. Podelitev ostalih priznanj za vzpone bo v nedeljo na Farbanci: (http://pdrustvo-nazarje.si/wordpress/?p=5360#more-5360).

Podelili smo šest bronastih častnih znakov PZS. Prejemniki so:
• Zora Štrucl
• Vera Slokan
• Marko Breznik
• Štefan Brinovšek
• Jože Poznič
• Ferdinand Praznik

Srebrni častni znak je za svoje predano delo prejel Bušan Bastl.

Podelitvi so sledili pozdravi številnih planinskih prijateljev in drugih gostov, z županom na čelu.

Nato smo se udeležili še enega dogodka – druženja po končanem zboru. Razvijalo se je okoli miz, obloženih z raznolikimi in raznoterimi dobrotami.

Kdaj so z “after party” prišli domov zadnji društveni člani, nam do zaključka redakcije tega poročila še ni uspelo izvedeti.

Brez komentarjev.