Plan izletov 2019

- Tičarca – Zelnarca
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Prave zimske razmere z obilico snega, ki mu je sledil dež, so ogrozile prvomajske aktivnosti našega društva, vendar jih niso v celoti preprečile!

Najpogumnejši so izvedli prvomajski pohod na Čreto, tekači pa 6. hitrostni vzpon na Farbanco.

Poleg tega smo opravili veliko dela pri urejanju koče in okolice, za kar se zahvaljujem vsem, ki so pomagali.

Uspešni smo bili na regionalnem planinskem orientacijskem tekmovanju.

Zaradi slabega vremena smo žal morali odpovedati vikend na Farbanci za najmlajše planince.

Tudi dežurstvo na Farbanci poteka dobro. Do sedaj je bila Farbanca zaradi nezagotovljenega dežurstva zaprta samo enkrat. Upam, da tudi edinokrat letos. V maju so vsi termini (konci tedna) že zasedeni, v juniju čaka morda prav na vas še en vikend.

Kadar dežurstvo ne bo zagotovljeno, bo koča ZAPRTA, kar bi bilo škoda.
Zato vabim vse člane društva, da čimprej zasedejo proste termine dežurstev, ki jih najdete tukaj.

Člani upravnega odbora, vodniki, markacisti in drugi aktivisti društva pa bomo poskrbeli, da bo načrtovano delo potekalo tako, kot je treba.

Vabljeni na naše planinske izlete!

farbanca-10-let-2013-07