Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Člani Planinskega društva Nazarje se zavedamo, da je čista narava največje bogastvo, ki ga lahko zapustimo zanamcem, zato smo se akcije Očistimo Slovenijo 2012 udeležili v velikem številu. Planinci smo čistili brežino Mostnega grabna in pot iz Nazarij na Čreto.


Žal se je na tej lokaciji znova nabralo kar nekaj smeti. Zlasti kritična so območja, kamor je odpadke mogoče pripeljati z avtomobilom. Fotografije več kot zgovorno povedo kakšen je odnos do narave nekaterih posameznikov, ki se očitno nočejo zavedati posledic svojega ravnanja. Ali ne bi bilo lepše gledati polja noric, kot so na fotografiji, kot pa nesnago ob cestah in poteh.

Brez komentarjev.