Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Člani Planinskega društva Nazarje se zavedamo, da je čista narava največje bogastvo, ki ga lahko zapustimo zanamcem, zato smo se akcije Očistimo Slovenijo 2012 udeležili v velikem številu. Planinci smo čistili brežino Mostnega grabna in pot iz Nazarij na Čreto.


Žal se je na tej lokaciji znova nabralo kar nekaj smeti. Zlasti kritična so območja, kamor je odpadke mogoče pripeljati z avtomobilom. Fotografije več kot zgovorno povedo kakšen je odnos do narave nekaterih posameznikov, ki se očitno nočejo zavedati posledic svojega ravnanja. Ali ne bi bilo lepše gledati polja noric, kot so na fotografiji, kot pa nesnago ob cestah in poteh.

Brez komentarjev.