Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V nedeljo, 25.3.2012, je bil organiziran pohod na Porezen skupaj s planinskim društvom Rečica ob Savinji. Udeležilo se ga je 28 članov društva in ostalih ljubiteljev narave. Izhodišče pohoda so bile Davče, sestop pa je sledil v smeri Petrovega brda. Proti koncu planinskega izleta nam je ponagajala manjša ploha, ki pa ni pokvarila prijetnega vzdušja in razpoloženja.

Brez komentarjev.