Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

V nedeljo, 25.3.2012, je bil organiziran pohod na Porezen skupaj s planinskim društvom Rečica ob Savinji. Udeležilo se ga je 28 članov društva in ostalih ljubiteljev narave. Izhodišče pohoda so bile Davče, sestop pa je sledil v smeri Petrovega brda. Proti koncu planinskega izleta nam je ponagajala manjša ploha, ki pa ni pokvarila prijetnega vzdušja in razpoloženja.

Brez komentarjev.