Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

30. in 31. marca 2012 je na Farbanci potekal seminar orientacije za višjo stopnjo OŠ Nazarje. Naša pot se je začela na Lazah, kjer se nas je zbralo 10 učencev in srednješolcev, od koder smo krenili po poti na Farbanco. Tam so učenci prvi dan obnovili planinsko šolo, se naučili novih planinskih vozlov in spoznali osnove orientiranja s pomočjo karte in kompasa.


Po tem je sledil družabni večer, kjer smo ob zanimivih igrah zaključili uspešen dan. Naslednji dan je zgodaj zjutraj sledila jutranja telovadba, ki je bila ogrevanje za tekmo iz orientacije. Trasa tekme je potekala po pobočju Črete. Tekma je bila zelo supešna, saj so vse ekipe našle vseh pet točk. Po končani tekmi smo se odpravili nazaj v dolino.

Brez komentarjev.