Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

30. in 31. marca 2012 je na Farbanci potekal seminar orientacije za višjo stopnjo OŠ Nazarje. Naša pot se je začela na Lazah, kjer se nas je zbralo 10 učencev in srednješolcev, od koder smo krenili po poti na Farbanco. Tam so učenci prvi dan obnovili planinsko šolo, se naučili novih planinskih vozlov in spoznali osnove orientiranja s pomočjo karte in kompasa.


Po tem je sledil družabni večer, kjer smo ob zanimivih igrah zaključili uspešen dan. Naslednji dan je zgodaj zjutraj sledila jutranja telovadba, ki je bila ogrevanje za tekmo iz orientacije. Trasa tekme je potekala po pobočju Črete. Tekma je bila zelo supešna, saj so vse ekipe našle vseh pet točk. Po končani tekmi smo se odpravili nazaj v dolino.

Brez komentarjev.