Plan izletov 2019

- Tičarca – Zelnarca
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

V času prvomajskih praznikov vas Planinsko društvo Nazarje vabi na naslednje prireditve:

Kresovanje na Farbanci 30.4.2012
V ponedeljek, 30.5.2012, ob 20.00 bomo ob skromnem kresu počastili 1. maj – praznik dela.

Prvomajski pohod na Čreto 1.5.2012
Zbor pohodnikov ob 8.00 na Lazah. Pohod po potekal po vsakoletni trasi Laze-Čreta-Laze. Ob 12.00 bo manjša slovesnost ob počastitvi praznika (Čreta). Zaključek pohoda bo na Lazah. (prijavnina 2 €).

2. hitrostni vzpon na Farbanco 2.5.2012
Start bo ob 9.00 v Potoku. (na začetku Mostnega grabna). Trasa vzpona poteka po markirani poti na Farbanco. Startnina 5 € (malica).
Predviden je skupinski start. Prepovedana je uporaba palic. Na cilju bo poskrbljeno za okrepčilo. Na start pridite vsaj 15 minut prej, ker je parkirni prostor višje ob cesti. Upoštevajte napotke redarjev.
Kategorije: otroci do 13 let, moški od 14- 30 let, moški od 30 do 50 , moški nad 50 let, ženske od 14 do 30 , ženske od 30 do 50 let in ženske nad 50 let.
Udeležba na lastno odgovornost. V primeru dežja odpade.
Prijave in informacije: Bernarda 070 813 473. Prijave možne tudi na Farbanci ali na dan tekmovanja.