Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Prvomajske počitniške dni so mladi planinci izkoristili za izlet na Lepenatko in Rogatec. Dobili smo se v nedeljo zjutraj in se odpeljali do cerkvice Sv. Lenarta. Po kar precej strmi poti smo se mimo lovske preže povzpeli na Lepenatko in sestopili do bivaka na Kalu. Tu smo se okrepčali in se opremili za zahtevno grebensko pot na Rogatec.


Pot smo brez problemov premagali, vmes pa smo se ustavljali in občudovali lepote narave. Na vrhu zaslužena malica in seveda počitek. Sledil je strm sestop proti kmetiji Špeh in naprej do našega izhodišča v Lenartu. Čeprav je nas bila le peščica smo preživeli lep dan, poln lepih planinskih vtisov.

Brez komentarjev.