Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Prvomajske počitniške dni so mladi planinci izkoristili za izlet na Lepenatko in Rogatec. Dobili smo se v nedeljo zjutraj in se odpeljali do cerkvice Sv. Lenarta. Po kar precej strmi poti smo se mimo lovske preže povzpeli na Lepenatko in sestopili do bivaka na Kalu. Tu smo se okrepčali in se opremili za zahtevno grebensko pot na Rogatec.


Pot smo brez problemov premagali, vmes pa smo se ustavljali in občudovali lepote narave. Na vrhu zaslužena malica in seveda počitek. Sledil je strm sestop proti kmetiji Špeh in naprej do našega izhodišča v Lenartu. Čeprav je nas bila le peščica smo preživeli lep dan, poln lepih planinskih vtisov.

Brez komentarjev.