Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Letos smo smučali na avstrijskem Koroškem.

V soboto, 28. januarja, se nas je 34 smučarjev ob 5.15 uri skupaj z opremo zbasalo v avtobus, ki nas je še rahlo zaspane, vendar polne pričakovanj popeljal proti Katschbergu.

Najprej je sledil obvezni postanek za kavo na postajališču pri Radovljici, nato smo “z direktno” odbrzeli prek Jesenic in Špitala v Katschberg. Tam nas je pričakala smučarska pravljica z dobro urejenimi progami progami in s sončnim vremenom.

Po celodnevni smuki smo se prijetno utrujeni odpeljali proti domu. Na poti nazaj smo se »gredoč« ustavili za večerjo in ob 21.20 uri prispeli v Nazarje, še vedno pravočasno, da smo videli zmagoviti gol naših rokometašev za bronasto medaljo na SP v rokometu.

Brez komentarjev.