Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Letos smo smučali na avstrijskem Koroškem.

V soboto, 28. januarja, se nas je 34 smučarjev ob 5.15 uri skupaj z opremo zbasalo v avtobus, ki nas je še rahlo zaspane, vendar polne pričakovanj popeljal proti Katschbergu.

Najprej je sledil obvezni postanek za kavo na postajališču pri Radovljici, nato smo “z direktno” odbrzeli prek Jesenic in Špitala v Katschberg. Tam nas je pričakala smučarska pravljica z dobro urejenimi progami progami in s sončnim vremenom.

Po celodnevni smuki smo se prijetno utrujeni odpeljali proti domu. Na poti nazaj smo se »gredoč« ustavili za večerjo in ob 21.20 uri prispeli v Nazarje, še vedno pravočasno, da smo videli zmagoviti gol naših rokometašev za bronasto medaljo na SP v rokometu.

Brez komentarjev.