Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V soboto, 16.6.2012, organizira PD Nazarje pohod in kolesarjenje v okviru praznika KS Nazarje. Start bo ob 8.00 uri pred gasilskim domom v Nazarjah.


Pohodniki se bodo podali po markirani poti do Zavodic, naprej proti “Bočiji” do Svetega Urbana, kjer bodo imeli krajši postanek. Nadaljevali bodo še do Vrhovnika, kjer bo zaključek predvidoma ob 12.00 uri.

Kolesarji se bodo povzpeli do Farbance ter nadaljevali preko Črete do Dobrovelj in se spustili do Vrhovnika predvidoma do 12.00 ure. Za vse pohodnike in kolesarje bo pri Vrhovniku poskrbljeno za hrano in pijačo. S seboj prinesite le dobro voljo.

Vabljeni!

Brez komentarjev.