Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Z osebnimi avtomobili se bomo odpeljali do planine Ravni (1.580 m), kjer bomo pričeli naš pohod proti Križevniku in Velikemu vrhu. Po prijetni enourni zložni hoji med macesni bomo prišli na planino Polšak s katere se nam bo desno odprl lep razgled proti Raduhi. Po krajšem počitku se bomo podali na vrh Križevnika, kamor bomo prispeli približno v eni uri.


Ko se bomo naužili prelepih razgledov na KSA bo sledilo prečenje Devic in kaj kmalu bomo na vrhu Velikega vrha. Od tukaj bomo sestopili na Sedelce in se preko Dleskovške planote vrnili na naše izhodišče.

DNE: sobota, 28. julij 2012
ZBOR: pred planinsko sobo (parkirišče TUŠ), ob 6.00 uri
ZAHTEVNOST: lahka – delno neoznačena pot
ČAS HOJE: 6 ur
OPREMA: primerna planinska obutev, palice, primerna oblačila
HRANA: razne dobrote iz nahrbtnika
CENA: 5 €
PRIJAVE: 040 672 031 – Joc

Brez komentarjev.