Taborjenje je idealna priložnost za spoznavanje drugačnega, družabnega in zdravega življenja v naravi. Zato smo se v PD Nazarje odločili, da letos prvič organiziramo tabor. Za otroke bodo (bomo) skrbeli vodniki, mentorji planinskih skupin, mladinski voditelji in vzgojitelji. V PD si bomo prizadevali, da bo vaš otrok odšel s taborjenja zadovoljen in obogaten z novimi znanji in koristnimi izkušnjami. Tabor bo potekal od 21.8 do 24.8.2012 na Farbanci in je namenjen otrokom od 1. do 5. razreda OŠ.

Udeležijo se ga lahko tako člani kot tudi nečlani PD.

Organizirana bodo različna športna tekmovanja, kjer bodo udeleženci v slogu “važno je sodelovati, a ne zmagati” pokazali svoje spretnosti. Pozornost bomo namenili orientaciji.

Da pa nam ne bo dolgčas bomo poskrbeli za vrsto družabnih iger: iskali bomo skriti zaklad, zvečer pred spanjem bomo posedali ob tabornem ognju in kovali načrte za naslednji dan. Tabora pa ni brez t.i. planinskega krsta.

Pripravili pa smo tudi PRESENEČENJE …, ki pa naj ostane skrivnost!!!

Dodatne info in program bo objavljen na spletni strani PD Nazarje – MLADINSKI ODSEK!

INFO in PRIJAVE:
BERNARDA ČEPLAK POZNIČ – VODJA TABORA, 070 813 473
MARTINA ZAKRAJŠEK – MENTORICA, 031 886 703
VANJA HOFBAUER – MENTORICA, 051 366 135

Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport
Fundacija za šport