Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Na sobotno jutro, 28. julija 2012, se nas je zbralo 18 pohodnikov in začelo naš pohod proti Križevniku in Velikem vrhu. Pot smo pričeli na planini Ravne proti planini Polšak in od tam čez brezpotja borovcev na vrh Križevnika.


Nadaljevali smo čez Device na Veliki vrh, kjer smo se malo okrepčali in tudi sonce nas je že kar dobro mehčalo. Sestopili smo na Sedelce (1.840 m), od tu pa desno čez planino Dolge Trate, kjer je lepa pot čez pašnike. Po dveh urah sestopa smo prišli na pastirsko kočo na Ravne, kjer smo naredili zaključek in se okrepčali s pijačo.

Pohod je bil lep, vreme nam je bilo naklonjeno, družba pa super.

Vsem udeležencem HVALA!

Brez komentarjev.