Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Verjetno ste že slišali za novo Uredbo o varstvu osebnih podatkov (GDPR). Ker nam je mar, da ostanemo tudi v prihodnje v stiku z vami, vas prosimo, da se ponovno prijavite na prejemanje naših obvestil.

Verjetno ste že slišali za novo Uredbo o varstvu osebnih podatkov (GDPR), ki začne veljati 25. maja 2018. Ker nam je mar, da ostanemo tudi v prihodnje v stiku z vami, da vas na naši spletni strani lahko  obveščamo o aktivnostih našega društva, vas vljudno prosimo, da se s klikom na spodnjo povezavo ponovno prijavite na prejemanje naših obvestil za vas.

Za ponoven vpis na obvestila kliknite tukaj >>>

Brez komentarjev.