Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Verjetno ste že slišali za novo Uredbo o varstvu osebnih podatkov (GDPR). Ker nam je mar, da ostanemo tudi v prihodnje v stiku z vami, vas prosimo, da se ponovno prijavite na prejemanje naših obvestil.

Verjetno ste že slišali za novo Uredbo o varstvu osebnih podatkov (GDPR), ki začne veljati 25. maja 2018. Ker nam je mar, da ostanemo tudi v prihodnje v stiku z vami, da vas na naši spletni strani lahko  obveščamo o aktivnostih našega društva, vas vljudno prosimo, da se s klikom na spodnjo povezavo ponovno prijavite na prejemanje naših obvestil za vas.

Za ponoven vpis na obvestila kliknite tukaj >>>

Brez komentarjev.