Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 16. junija 2018 pripravili 5. spominski pohod k spomenikom na Čreti.

Letos bo naš cilj spomenik Dušanu Kraigerju – Jugu in Veri Šlander – Lojzki pod Tolstim vrhom. Kot vsako leto bo tudi letos ob 11. uri pri spomeniku krajša spominska slovesnost, ki jo pripravljajo učenci OŠ Nazarje in pevski zbor KD Nazarje.

Za pohodnike je zborno mesto pri Planinskem domu na Farbanci ob 8. uri. Pohod bo trajal približno tri ure. Zaključek akcije bo na Farbanci, kjer se bomo okrepčali z zasluženo malico in se malo poveselili.

Zaradi priprave malice so obvezne prijave.
Pohod je ob vsakem vremenu in hodi se na lastno odgovornost.
Info: 031 674 441 – Sandi

Lepo vabljeni!

Brez komentarjev.