Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 16. junija 2018 pripravili 5. spominski pohod k spomenikom na Čreti.

Letos bo naš cilj spomenik Dušanu Kraigerju – Jugu in Veri Šlander – Lojzki pod Tolstim vrhom. Kot vsako leto bo tudi letos ob 11. uri pri spomeniku krajša spominska slovesnost, ki jo pripravljajo učenci OŠ Nazarje in pevski zbor KD Nazarje.

Za pohodnike je zborno mesto pri Planinskem domu na Farbanci ob 8. uri. Pohod bo trajal približno tri ure. Zaključek akcije bo na Farbanci, kjer se bomo okrepčali z zasluženo malico in se malo poveselili.

Zaradi priprave malice so obvezne prijave.
Pohod je ob vsakem vremenu in hodi se na lastno odgovornost.
Info: 031 674 441 – Sandi

Lepo vabljeni!

Brez komentarjev.