Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V soboto, 11.8., in nedeljo, 12.8.2012, se je 16 udeležencev PD Nazarje odpravilo na dvodnevni pohod po Spodnje Bohinjskih gorah.


Z avtobusom smo se peljali do Bohinjske Bistrice, nato pa z gondolo do Ski hotela Vogel in naprej s sedežnico do Orlove glave (1682 m). Sledil je vzpon do Vogla (1922 m) in nato prečenje po grebenu do Rodice (1966 m) ter naprej do Črne prsti (1844 m) do Doma Zorka Jelinčiča (1835 m), kjer smo tudi prespali. Naslednji dan pa smo se spustili proti Kobli (1498 m) in vrhu Bače (1273 m) ter se rahlo povzpeli na Možic (1603 m). Za zaključek pa je sledil še spust proti Litostrojski koči (1306 m), kjer nas je pričakal avtobus. Sami pa si lahko ob pogledu na slike ustvarite lasten vtis kako smo se imeli na pohodu.

Brez komentarjev.