Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  DECEMBER
- Kašna planina

Publikacije društva

Na turobno nedeljsko jutro smo se že devetič zbrali pred našo kočo na Farbanci.

Rahel dež nas je spremljal po poti na razgledišče s križem nad Vranskim. Razgledi niso bili čudoviti, je pa bilo prijetno druženje in obujanje spominov na našega žal prezgodaj umrlega prijatelja Robija. Po kratkem postanku smo pohod nadaljevali proti koči PD Vransko na Čreti. Tam smo pogasili žejo, se ogreli in nadaljevali do Robijevega zadnjega bivališča. Nekaj besed v njegov spomin, svečka in rože, obljuba, da se prihodnje leto ponovno oglasimo in počasi smo se vrnili proti naši koči, kjer nas je čakala malica.

Niti dež, niti oblaki niso zakrili prečudovitih pogledov na jesensko obarvano naravo. Tudi nekaj sonca je pripomoglo k lepoti in uživanju v prijetno preživetem nedeljskem dopoldnevu.

Brez komentarjev.