Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2020

  Januar
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  Febuar
- Dobrča
  Marec
- Hleviška planina
  April
- Debela peč
- Otok Brač
  Maj
- Veliki Vrh-Mali Turn
- Srečanje planincev SMDO
  Junij
- Izlet za vse generacije
- Jerebica
  Julij
- Špik
  Avgust
- Visoki Kanin
  September
- Triglav (2 dni)
  Oktober
- Izlet v neznano
  November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

V petek, 15. marca smo izvedli 20., jubilejni občni zbor našega društva.
Potekal je v delovnem in tovariškem vzdušju.

Začeli smo ga s planinsko himno in kulturnim programom, nadaljevali s poročili in programi predsednika, blagajnika, gospodarja in načelnikov odsekov.

Iz poročil se je slišalo in razbralo, da smo bili tudi v letu 2018 delovni in uspešni na vseh področjih našega delovanja. To so potrdila tudi priznanja mladim planincem in zahvale najbolj prizadevnim članom pri urejanju Farbance, pobiranju članarine in drugih aktivnosti, brez katerih društvo ne more uspešno delovati.

Zbora so se udeležili Matej Pečovnik, župan občine Nazarje, Manja Rajh, predsednica Savinjskega MDO PD in številni predstavniki sosednjih planinskih in domačih (občinskih) društev. Udeleženci zbora so si lahko v preddverju Doma kultutre Nazarje pred zborom ogledali zanimivo razstavo Narava gorskega sveta – včeraj, danes, jutri.

Kako smo zbor nadaljevali, vemo samo udeleženci zbora.

Foto: Tatiana Golob

Brez komentarjev.