Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

V petek, 15. marca smo izvedli 20., jubilejni občni zbor našega društva.
Potekal je v delovnem in tovariškem vzdušju.

Začeli smo ga s planinsko himno in kulturnim programom, nadaljevali s poročili in programi predsednika, blagajnika, gospodarja in načelnikov odsekov.

Iz poročil se je slišalo in razbralo, da smo bili tudi v letu 2018 delovni in uspešni na vseh področjih našega delovanja. To so potrdila tudi priznanja mladim planincem in zahvale najbolj prizadevnim članom pri urejanju Farbance, pobiranju članarine in drugih aktivnosti, brez katerih društvo ne more uspešno delovati.

Zbora so se udeležili Matej Pečovnik, župan občine Nazarje, Manja Rajh, predsednica Savinjskega MDO PD in številni predstavniki sosednjih planinskih in domačih (občinskih) društev. Udeleženci zbora so si lahko v preddverju Doma kultutre Nazarje pred zborom ogledali zanimivo razstavo Narava gorskega sveta – včeraj, danes, jutri.

Kako smo zbor nadaljevali, vemo samo udeleženci zbora.

Foto: Tatiana Golob

Brez komentarjev.