Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

V petek, 15. marca smo izvedli 20., jubilejni občni zbor našega društva.
Potekal je v delovnem in tovariškem vzdušju.

Začeli smo ga s planinsko himno in kulturnim programom, nadaljevali s poročili in programi predsednika, blagajnika, gospodarja in načelnikov odsekov.

Iz poročil se je slišalo in razbralo, da smo bili tudi v letu 2018 delovni in uspešni na vseh področjih našega delovanja. To so potrdila tudi priznanja mladim planincem in zahvale najbolj prizadevnim članom pri urejanju Farbance, pobiranju članarine in drugih aktivnosti, brez katerih društvo ne more uspešno delovati.

Zbora so se udeležili Matej Pečovnik, župan občine Nazarje, Manja Rajh, predsednica Savinjskega MDO PD in številni predstavniki sosednjih planinskih in domačih (občinskih) društev. Udeleženci zbora so si lahko v preddverju Doma kultutre Nazarje pred zborom ogledali zanimivo razstavo Narava gorskega sveta – včeraj, danes, jutri.

Kako smo zbor nadaljevali, vemo samo udeleženci zbora.

Foto: Tatiana Golob