Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

Elektronska obvestila

Vreme

Iz stare galerije

Kdaj: ponedeljek, 22. aprila 2019, ob 5.00 (gasilski dom Nazarje)

Opis poti: Z avtobusom se iz Nazarij peljemo mimo Ljubljane, Ilirske Bistrice, Rijeke do vasice Podkilavac, kjer se prične naša pot. Do vstopa v kanjon Mudna dol bomo hodili po travnikih in pašnikih. V samem vstopu v kanjon si bomo nadeli čelade. Mudna dol je soteska potoka Sušice. Po približno dvajsetih minutah od razpotja bomo prišli v zatrep soteske, kjer se zdi, da se pot konča, a kar hitro bomo opazili jeklenico in nekaj skob, po katerih se bomo vzpeli do naravnega kotla. Čaka nas še nekaj vzponov, ki jih bomo s pomočjo jeklenice zlahka premagali.

Vodnika: Miran Vratanar, Sandi Grudnik

Predviden čas hoje: od 7 do 8 ur (Mudna dol je zahtevna, ostalo nezahtevno)

Potrebna oprema: VELJAVEN OSEBNI DOKUMENT, ČELADA, dobra obutev (gojzarji), pohodne palice, topla oblačila.

Prijave in dodatne informacije: Miran Vratanar 041 927 898

Rok prijave: četrtek, 18. april 2019

V planinskem domu je možen topli obrok, če ga bo kdo želel naročiti, naj mi sporoči ob prijavi.

Lep planinski pozdrav! Miran

Brez komentarjev.