Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Vsi, ki ste zamudili potopisno predavanje naše članice Tatiane Golobo Sardiniji, izvedeno v okviru planinskih večerov, in bi ga želeli videti, imate sedaj novo priložnost.

Tatiana bo podobno predavanje z naslovom Sardinija – evropski muzej na prostem pripravila še v Galeriji Mozirje, v torek, 16. aprila, ob 18. uri.

Sardinija slovi po čudovitih plažah, smaragdnemu morju in razgibani pokrajini, obiskovalca navduši tudi s svojimi festivali ter legendami, miti, zgodovino, ki sega v pradavnino, in srčnimi domačini. Otok je dolga stoletja živel svoje osamljeno življenje in tako ohranil pristnost, ki jo popotnik lahko začuti še danes. Dovolj je odmik od mondenih turističnih naselij in obisk notranjosti dežele, polne arheoloških ostankov v objemu neokrnjene narave.

Vabljeni!