Plan izletov 2019

- Tičarca – Zelnarca
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Varno in doživeto doživljanje planinskega sveta za vse je vodilo projekta Slovenija planinari.

Pohodništvo, planinska orientacija, turno kolesarjenje in športno plezanje so pod skupnim krovom vseslovenske akcije, s katero želimo združiti čim več društev in spodbuditi sodelovanje različnih deležnikov, da planinska dejavnost poveže sončno stran Alp.

Tudi naše planinsko društvo se je letos vključilo v ta projekt s tremi prireditvami in sicer:
1. Prvomajski pohod na Čreto
2.Tradicionalni pohod na Goli vrh
3. Kolo prijateljstva

Prvomajski pohod na Čreto in tradicionalni pohod na Tolsti vrh smo uspešno izvedli. Pred nami je še prireditev Kolo prijateljstva, ki bo konec avgusta.

Več informacij o projektu Slovenija planinari in prireditvah v sklopu tega projekta na povezavi: http://slovenijaplaninari.pzs.si