Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Letoso je BSH junior počitnikovanje-varstvo otrok zaposlenih v BSH potekalo na Farbanci.

V torek, 2. julija smo v lepem sončnem dopoldnevu planinski vodniki PD Nazarje in mentorice počitniškega varstva peljali na planinski pohod 47 otrok zaposlenih v BSH.

Začeli smo v Mostnem grabnu, vzpon smo opravili po planinski poti do koče na Farabanci. Tam so nas pričakali člani našega društva in taborniki. Po prihodu h koči smo se najprej posladkali s sladoledom.

Nato so se otroci preizkusili v streljanju z lokom, izdelovali so planinske markacije in se razposajeno igrali na travniku ter igralih.

Po obilnem kosilu, ki so nam ga pripeljali iz osnovne šole Nazarje, smo se po cesti odpravili v dolino. Veseli in zadovoljni ter malo utrujeni smo varno prišli do izhodišča.

Prijetno druženje, ki bo vsem dolgo ostalo v lepem spominu.

Zapisala Vera Slokan