Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2020

  Januar
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  Febuar
- Dobrča
  Marec
- Hleviška planina
  April
- Debela peč
- Otok Brač
  Maj
- Veliki Vrh-Mali Turn
- Srečanje planincev SMDO
  Junij
- Izlet za vse generacije
- Jerebica
  Julij
- Špik
  Avgust
- Visoki Kanin
  September
- Triglav (2 dni)
  Oktober
- Izlet v neznano
  November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

V soboto, 9. novembra 2019, smo se udeležili tradicionalnega popotovanja od Litije do Čateža.

Ob 8. uri smo z izhodišča v Šmartnem pri Litiji hrabro zakorakali po Levstikovi poti in se uspešno spoprijeli z dolgo, a dobro označeno potjo, ob kateri ni manjkalo dobrot okoliških prebivalcev ter dobre glasbe.

Na cilju v Čatežu smo bili prijetno utrujeni, vendar smo kljub temu še imeli dovolj moči, da se poveselimo in zaplešemo ob ritmih narodnozabavne glasbe. Izlet je zaznamovalo lepo vreme in dobro vzdušje pohodnikov.

Brez komentarjev.