Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2020

  Januar
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  Febuar
- Dobrča
  Marec
- Hleviška planina
  April
- Debela peč
- Otok Brač
  Maj
- Veliki Vrh-Mali Turn
- Srečanje planincev SMDO
  Junij
- Izlet za vse generacije
- Jerebica
  Julij
- Špik
  Avgust
- Visoki Kanin
  September
- Triglav (2 dni)
  Oktober
- Izlet v neznano
  November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

V soboto, 14. decembra, smo se odpravili na Kašno planino. Zaradi sneženja prejšnjega dne in lepe vremenski napovedi, se nam je obetal lep zimski izlet.

Naš planinski izlet se je pričel na Črnivcu. Od tam smo se povzpeli po markirani poti do Kašne planine. Vseskozi so nas spremljali sončni žarki in čudovita zimska idila, le vrh Kašne planine smo dosegli v megli. Nato smo se spustili proti pastirski koči na Kašni planini in od tam naprej proti Kranjskemu raku. Čakal nas je še spust do Podvolovljeka, ki je bil tudi cilj našega izleta. Na cilju nas je pričakala degustacija medice, nato pa še okrepčilo Pr Lizi.

Brez komentarjev.