Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Mladinski odsek Stonoga PD Nazarje je v soboto, 20. oktobra 2012, organiziral prvo tekmo v planinski orientacijski ligi Smrekovec – sezona 2012/13. Tekmovanja se je udeležilo 34 ekip, skupno okoli 160 tekmovalcev iz planinskih društev savinjsko šaleške regije.

Tekmovanje je potekalo po pobočjih planote Dobrovlje v čudovitem jesenskem vremenu. Start in cilj tekme je bil na športnem igrišču v Nazarjih. Proge ekip so se razlikovale glede na zahtevnost, prav tako pa so tekmovalci poleg znanja iz orientacije morali pokazati tudi znanje iz prve pomoči in  planinstva. Po vseh opravljenih nalogah je sledil pregled le teh, sešteli smo točke in razglasili zmagovalce.
Kat A: 1. PD Nazarje , 2. PD Šoštanj, 3. PD Nazarje
Kat B:  1. PD Šoštanj, 2. PD Nazarje, 3. PD Ljubno
Kat C:  1. PD Nazarje, 2. PD Gornji Grad, 3. PD Rečica ob Sav.
Kat D:  1. PD Rečica ob Sav., 2. PD Velenje
Kat E:  1. PD Nazarje, 2. PD Ljubno
Kat F: 1. PD Gornji Grad, 2. PD  Šoštanj, 3. PD Šoštanj
Kat G: 1. PD Vinska Gora
Vsem tekmovalcem in mentorjem č e s t i t a m o za dosežene rezultate.

Rezultati:

Tabela 1, Tabela 2

Brez komentarjev.