Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Letos se bomo planinci na smučanje podali na tromejo, oziroma smučišče Višarje. Zbor bo v soboto, 25. 1. 2020, pred planinsko sobo. Odhod avtobusa je ob 5.30.

Avtobus nas popelje prek Kranjske gore in Rateč v Italijo do Trbiža. Predviden prihod je ob 9. uri. Za nadaljnji potek se dogovorimo na avtobusu. Na poti proti domu se na znani lokaciji ustavimo na večerji. Predviden povratek v Nazarje ob 21. uri.

Vse o smučišču si lahko ogledate na povezavah: http://www.bergfex.si/tarvisio-lussari/.

Prijave in informacije do torka, 21. januarja 2020, oziroma do zasedbe avtobusa na fbastl7@gmail.com ali franc.bastl@gorenje.com. Ob prijavi navedite ime in priimek, datum rojstva, št. osebnega dokumenta, naslov in številko gsm ter članstvo v PD Nazarje (podatke rabim zaradi zavarovanja).