Vreme

Iz stare galerije

le katera bo najbolj porjavela

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Minila so tri leta, od kar smo se mnogo prezgodaj poslovili od našega prijatelja Robija. V soboto, 27. oktobra 2012, smo se v njegov spomin že tretje leto zapored podali na Zakrajske peči kjer Robi počiva.


Zbralo se nas je devetnajst planincev in njegovih prijateljev iz planinskih društev Nazarje, Rečica ob Savinji in Zabukovica. Na “skalci” smo položili cvetje in prižgali svečko njemu v spomin. Nato smo se, na povabilo Nine, podali na kočo na Čreti kjer so nas pogostili z malico. Sledil je povratek na Farbanco.

Brez komentarjev.