Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Minila so tri leta, od kar smo se mnogo prezgodaj poslovili od našega prijatelja Robija. V soboto, 27. oktobra 2012, smo se v njegov spomin že tretje leto zapored podali na Zakrajske peči kjer Robi počiva.


Zbralo se nas je devetnajst planincev in njegovih prijateljev iz planinskih društev Nazarje, Rečica ob Savinji in Zabukovica. Na “skalci” smo položili cvetje in prižgali svečko njemu v spomin. Nato smo se, na povabilo Nine, podali na kočo na Čreti kjer so nas pogostili z malico. Sledil je povratek na Farbanco.

Brez komentarjev.