Farbanca – dežurstva

Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Publikacije društva

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 20. junija 2020, pripravili 7. spominski pohod in kolesarjenje k spomenikom na Čreti.

Letos bo naš cilj spomenik II. Grupe odredov na Paglavcih. Kot vsako leto bo tudi letos ob 11. uri pri spomeniku krajša spominska slovesnost.

Za pohodnike je zborno mesto pri Planinskem domu na Farbanci ob 8.30. Pohod bo trajal približno tri ure. Za kolesarje je zborno mesto pred Gasilskem domu v Nazarjah, ob 9.00. Vodja kolesarjenja je Dušan – info: 041 667 108.

Zaključek akcije bo na Farbanci, kjer se bomo okrepčali z zasluženo malico in se malo poveselili.

Zaradi priprave malice so obvezne prijave.
Hodi in kolesari se na lastno odgovornost.

Info: 031 281 044 – David
Lepo vabljeni!

Brez komentarjev.