Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

Elektronska obvestila

Vreme

Iz stare galerije

Foto razpis je zaključen. Udeležilo se ga je 24 avtorjev. Pravočano prispelih in ustreznih (dovolj kvalitetnih) fotografij je bilo kar 94. Komisija bo imela veliko dela, da bo izmed njih izbrala 30 najprimernejših za razstavo.


Letos je društveno življenje zaradi epidemije covid-19 podobno sredi dneva spečemu polhku, ki smo ga srečali na planinski poti …

Seveda so se naši planinci-fotografi v okviru možnosti in dopustnega podajali v naravo in gorski svet ter vsak s svojimi očmi, srcem in dušo ter seveda fotoaparatom beležili to, kar so v gorskem svetu videli in doživeli. Na Mednarodni dan gora si boste izbor njihovih del lahko ogledali na naši spletni strani (in vitro), kasneje tudi v Muzeju Vrbovec (in vivo).

Seveda se kot vsako leto doslej s prireditvijo pridružujemo festivalu Alpske konvencije Brati gore.


Fotografom pohvala za uspešno lovljenje svetlobe in zahvala za udeležbo na razpisu!
Komisiji zahvala za trud za najboljši izbor!

V upanju da bodo “covid-19″ razmere prihodnje boljše, sporočamo temo fotografskega natečaja v letu 2021, ki se glasi “GREMO V GORE”.

Vsem skupaj in vsakemu posebej varen korak na vseh vaših poteh!
Fotografom pa dobro luč!

Brez komentarjev.