Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

marijan

V četrtek, 20. oktobra 2022, smo se mladi planinci MO Stonoga PD Nazarje in taborniki Roda Sotočje Nazarje srečali in družili na kostanjevem pikniku na Lazah.

Nadaljuj z branjem

Mladinski odsek Stonoga PD Nazarje je ves čas neumoren.
Preberite, kako so se imeli na Travniku/Turnovki.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 5. novembra 2022, smo se podali na enega zadnjih vrhov v Karavankah, na Boč.

Fotografi pozor!
Zaključuje se letošnji fotografski natečaj z naslovom SVETLOBA GORA.
Nadaljuj z branjem

Vabimo na izlet na Boč, v soboto, 5. 11. 2022.

Nadaljuj z branjem

Izlet v neznano je bil zaradi slabe vremenske napovedi prestavljen na 22. oktober 2022 in nato ponovno odpovedan zaradi nove slabe vremenske napovedi.
Nadaljuj z branjem

Vabimo vas, da se nam v soboto, 25. 6. 2022, ob 11. uri pridružite na praznovanju 20. obletnice naše planinske postojanke Farbanca.
Nadaljuj z branjem

Naravovarstvenih planinskih izletov PD Nazarje za vse generacije se skladno z imenom in namenom udeležujejo mladi vseh starosti.

Križna jama in Slivnica (1.114 m) v nedeljo, 12. junija 2022
Prijave do ponedeljka, 30. maja 2022.

Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 29. maja 2022, vabljeni na 10., torej tradicionalni tekaško – pohodni hitrostni vzpon na Farbanco.
Začetek dogodka ob 9.30, štart ob 10. uri v Potoku na Mali ravni, pri brunarici.

Nadaljuj z branjem

Na velikonočni ponedeljek (18. aprila 2022) smo se povzpeli na Donačko goro, enega zadnjih vrhov Karavank na njihovi vzhodni strani. Izleta se je udeležilo 31 pohodnikov.

Nadaljuj z branjem

Vabimo vas, da se nam pridružite na izletu na Donačko goro, ki bo v ponedeljek, 18. aprila 2022. Odhod bo ob 7. uri izpred društvene pisarne (parkirišče Izoles).

Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 3. aprila, smo na Farbanci pripravili zaključek že 17. akcije Kolesar – pohodnik za minuli dve leti.
Nadaljuj z branjem

Na podlagi 37. člena pravil Planinskega društva Nazarje sklicujem in vas vabim na občni zbor – zbor članov – društva Planinsko društvo Nazarje, ki bo v petek, 1. aprila 2022, v Domu kulture Nazarje z začetkom ob 18. uri.

V soboto, 26. februarja 2000, je
PD Nazarje organiziralo svoj prvi planinski izlet.
Nadaljuj z branjem

Prešernov dan, slovenski kulturni praznik smo obeležili s postavitvijo razstave izbranih fotografij natečaja ŠEPET GORA V Muzeju Vrbovec.

Nadaljuj z branjem

GRS postaja Celje bo 30. januarja 2022 izvedla seminar varne hoje v zimskih razmerah.
Vabljeni vsi, ki se želite poučiti ali obnoviti svoje znanje.