Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

Elektronska obvestila

Vreme

Iz stare galerije

Za soboto, 22. maja, smo v društvu načrtovali izlet na Veliki vrh – Košuto. Ker pa so bile na tej lokaciji še povsem zimske razmere, smo se odločili ta izlet prestaviti na čas bolj ustreznih vremenskih razmer. Da pa je lahko dan vseeno ostal namenjen pohodništvu, smo se odpravili v domače konce.

Prehodili smo pot od Lipe do Tolstega vrha in naprej do planinskega doma na Čreti. Po zaužitih dobrotah, ki jih ponuja koča, je sledil še spust do naše Farbance, turo pa smo zaključili na Lazah.

Kljub nič kaj prijetnemu vremenu smo dan preživeli aktivno in v dobri družbi. Med nami so bili tudi udeleženci izleta, ki so ta del Dobrovelj prehodili prvič in tako spoznali kar nekaj naravnih skrivnosti, ki se skrivajo na območju Tolstega vrha.

Brez komentarjev.