Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Akcija, v kateri smo pridno nabirali vzpone na našo kočo na Farbanci, je potekala od meseca januarja do konca decembra 2013. Potekala je že deveto leto zapored in je v vseh teh letih še vedno zelo priljubljena. To dokazuje še vedno veliko število sodelujočih in število vzponov, saj jih je bilo v lanskem letu opravljenih preko 3.000.


Posebna pohvala gre kolesarjema Francu in Tomažu, saj sta vzpone zbirala dejansko skozi celo leto. Zmagovalec Franc pa je zbral rekordnih 81 vzponov. Čestitke si seveda tudi zaslužijo pohodniki, predvsem zmagovalka Branka, ter Zora in Nani, saj so se vsi preko 100-krat povzpeli na Farbanco.

K lepi statistiki akcije vsako leto bolj pripomorejo tudi mladi planinci, ki pridno sledijo svojim staršem in dosegajo vedno lepe rezultate.

Namen akcije je vsekakor dosežen in to je da spoznamo možnosti sprostitve, rekreacije in druženja, ki jo nam ponuja narava v neposredni bližini doma. Najbolj pridni rekreativci bodo ob zaključni prireditvi akcije nagrajeni z lepimi praktičnimi nagradami.

Otroci skupno:

1. Nika Andrejovec 29 vzp.
2. Uroš Andrejovec 25
3. Kaja Benedik 13
4. Nika Benedik 12
5. Žan Bitenc 9
5. Žan Bastl 9

Kolesarji:

1. Franc Časl 81
2. Tomaž Rozoničnik 69
3. Zalka Grudnik 26
4. Stanka Bastl 18
5. Matjaž Filčič 14

Pohodniki:

1. Branka Potočnik 107
2. Nani Praznik 106
3. Zora Štrucl 100
4. Sonja Bitenc 91
5. Agata Ostruh 90
6. Pavla Planovšek 88
7. Tatjana Golob 63
8. Dejan Golob 58
9. Fanika Gornik 50
9. Stanka Bastl 50

Čestitke vsem sodelujočim.

Brez komentarjev.