Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

PD Nazarje se je v letu 2013 podalo na 11-dnevno planinsko (in turistično) potepanje po Romuniji. Naši predniki so se iz daljne Romunije vrnili z novimi znanji (o graditvi riž) in cekini, mi pa z novimi spoznanji in lepimi spomini. Na tretjem planinskem večeru, ki bo v sredo, 22. januarja ob 19. uri, nam bo spomine na potovanje osvežil Marijan Denša.

Brez komentarjev.