Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

PD Nazarje se je v letu 2013 podalo na 11-dnevno planinsko (in turistično) potepanje po Romuniji. Naši predniki so se iz daljne Romunije vrnili z novimi znanji (o graditvi riž) in cekini, mi pa z novimi spoznanji in lepimi spomini. Na tretjem planinskem večeru, ki bo v sredo, 22. januarja ob 19. uri, nam bo spomine na potovanje osvežil Marijan Denša.

Brez komentarjev.