Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Tudi na letošnjem državnem slovenske orientacijskem tekmovanju (SPOT) planinskih društev so naše ekipe dosegle odlične rezultate. Najuspešnejša je bila družina Jelšnik, ki je v kategoriji družin zasedla prvo mesto.

Na državno prvenstvo, ki so ga vzorno izvedla planinska društva Spodnje Savinjske doline, so se naše ekipe uvrstile na podlagi odličnih rezultatov  na področnih tekmovanjih v ligi Smrekovec.  Državnega prvenstva se je lahko udeležilo 5 nazarskih ekip v različnih kategorijah.

Naši najmlajši tekmovalci, učenci nižje stopnje, so osvojili odlično 4. mesto od 13. ekip in so za las zgrešili stopničke. Učenci višje stopnje so zasedli 6. mesto v kategoriji, kjer je nastopalo kar 15 ekip.

Ekipa v Č kategoriji je imela poleg nedeljske tudi sobotno dnevno in nočno tekmo. Ekipa je zasedla  4.mesto. Člani ekipe E, malo starejši, a  še vedno mladostni in hitri, so v svoji kategoriji zasedli 7. mesto.

Kot rečeno, se je v kategoriji F, kjer tekmujejo družine, družina Jelšnik povzpela na najvišjo stopničko.

Vsem tekmovalcem in njihovim spremljevalcem, posebej pa družini Jelšnik za uspehe iskreno čestitamo. Bravo!

Brez komentarjev.