Plan izletov 2019

- Tičarca – Zelnarca
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Planinsko društvo Nazarje od leta 2006 v zimskem času organizira planinske večere. Namenjeni so članom Planinskega društva Nazarje in vsem ljubiteljem narave, posebej pa gora.

Predavatelji so nas ob zanimivih diapozitivih popeljali v prečudoviti svet gora in druge narave; od domačih vršacev do znamenitih tujih gorstev, od poletnih občudovanj planinskih rožic do zimskega gaženj v globokem snegu, od samotnih potepanj do skupnih izletov naših članov, od globin morja ali podzemnega sveta do cvetane svetlih hribovskih travnikov.

Do sedaj smo v devetih sezonah organizirali 62 večerov. To je v povprečju skoraj sedem v letu.

Tudi v letu 2015 smo za vas pripravili niz zanimivih planinskih, potopisnih in drugih predstavitev, ki vam bodo popestrile dolge zimske ure v januarju in februarju.

Ker bo prihajajoča sezona jubilejna, smo kot goste poiskali še posebej zanimive predavatelje.

Kdaj? Kaj? Kdo?
8. januar Društveni izleti 2014 Vera Slokan
15. januar Tenerifi Stanko Orosel
22. januar Proti vrhovom Jani Bele
29. januar Pogledi iz zraka Matjaž Čater
5. februar Albanija TA Balkanika
12. februar Skupaj v gore Borut Peršolja
19. februar Makedonija 2014 Marjan Ostruh

Lokacija: zgornja dvorana gostišča Grad Vrbovec v Nazarjah.

Dan: ČETRTEK. Začetek: ob 18.05 uri.

Vstopnine ni.

Predstavitve (predavanja) so primerna za vse in za vsakogar.

Članstvo v PD Nazarje ni pogoj za vstop. Nasprotno, zaželeno je, da člani PD Nazarje na predavanje povabijo tudi svoje znance, prijatelje in sorodnike.

Predavanja bodo trajala od približno eno uro, po njih pa bo družabno srečanje članov PD Nazarje in ostalih udeležencev. Morda se boste na srečanju dogovorili za turo ob koncu tedna.

Vljudno vabljeni!

Več informacij: Marijan Denša 041 657 634