Plan izletov 2019

- Tičarca – Zelnarca
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Mednarodni dan gora 2015 smo tradicionalno obeležili prav na 11. december 2015, z otvoritvijo 3. fotografske razstave članov našega društva.

Pri tem smo se pridružili pobudi predsedstva alpske konvencije BRATI GORE. Marija Sodja Kladnik je v gorenjskem narečju brala iz knjige Bohinjske pravljice in s tem popestrila že tako zanimiv večer.

Na otvoritvi smo podelili priznanja vsem sodelujočim fotografom in seveda plakete za najbolj uspele posnetke.

Tema tokratnega natečaja in razstave je bila PD NAZARJE V LETU 2015. Natečaja se je udeležilo 19. fotografov.

Komisija je izbirala med 78  fotografijami, posnetimi zgolj in samo na akcijah našega društva ter izbrala 22 najboljših za razstavo. Podelila je eno zlato, tri srebrne in eno bronasto plaketo.

Razstavo smo tako kot vedno doslej, postavili v galeriji Muzeja Vrbovec v Nazarjah. Odprta bo do 19. marca 2016.