Planince, ki radi kolesarijo obveščamo, da bomo drugi del Parenzane izvedli v soboto, 13. maja 2017.

Pričeli bomo na meji Dragonja, vseskozi po kolesarski stezi, ob slovenskih mestih, pa skozi Izolo, Koper, vse do italijanske meje na Škofijah, prečimo mejo, kolesarimo ob italijanski obali in nazaj do Ankarana, kjer se naša pot zaključi.

Pot je nezahtevna, asfaltirana, primerna za vse z dobro kolesarsko kondicijo. Po poti bo več postankov za osvežitev in okrepčilo.

Dobimo se ob 5h pri gasilskem domu Nazarje.
Dolžina trase cca 65km, čas intenzivne vožnje brez postankov 3,5h. Potrebna je primerna kolesarska oprema … čelada … osebni dokumenti, zdravstvena …. Vračamo se proti večeru.

Prednost prijave imajo člani PD Nazarje, prijave na tel. 041 667 108 Dušan, pomočnik Stanka, do zasedenosti avtobusa.